Kategoria

Kategoria

Akcesoria i części do myjek ciśnieniowych

Oferta akcesoriów i części do myjek ciśnieniowych.

Akcesoria i części do myjek ciśnieniowych Znaleziono 11 produktów.

 • Zestaw składa się z kilku zamiennych uszczelek do węży, lanc, dysz i złączek. Dołączony jest również smar.

  57,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Rozpylacz FS 300 jest wydajnym i szybko pokrywającym rozpylaczem z przyciskiem dozowania dla idealnego ostosowania ilości detergentu do zadania. Mieszanka powietrza i detergentów generuje strumień, i mieszanina następnie przykleja się do powierzchni, dając lepszy efekt detergentu. 

  114,99 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Dysze ssące zamieniają myjkę ciśnieniową w pompę do usuwania dużych ilości wody, którą ciężko odprowadzić. Idealne do, na przykład, opróżniania stawów lub osuszania tarasów.

  119,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Ten 3-metrowy wąż ssący umożliwia podawanie wody do myjki ciśnieniowej z alternatywnych źródeł, takich jak zbiorniki na wodę deszczową i beczki. Zaleca się również stosowanie oddzielnego filtra wody (artykuł 590659301), aby zapobiec zanieczyszczeniu pompy. Do myjek ciśnieniowych serii 100-400.

  188,99 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Separator likwiduje ryzyko powrotu wody z myjki ciśnieniowej do źródła wody.

  224,99 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Dodatkowy wąż o długości 8-metrów ze wzmocnionego materiału z szybkozłączką znacznie zwiększa zasięg działania bez konieczności zmiany zasilania elektrycznego i wody. Może być stosowany do ciśnień do 150 barów i temperatur do 65 ° C.

  229,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Zagięta dysza jest idealna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak podwozie, drzwi samochodu lub rynny dachowe.

  249,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Zestaw szczotek obrotowych zawierający trzy różne szczotki, przeznaczone do miękkich, twardych lub trudno dostępnych powierzchni. Posiada wbudowany zbiornik detergentu z regulacją zapewniającą idealne dozowanie.

  250,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Zestaw do mycia pojazdów zawiera szeroką dyszę z wirnikiem do szybkiego i delikatnego czyszczenia delikatnych powierzchni, zakrzywioną dyszę do trudno dostępnych miejsc i szczotkę do mycia z wycieraczką.

  259,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Elastyczny wąż idealny do czyszczenia rur, zatkanych kanalizacji lub rynien. Dwie dołączone dysze umożliwiają wydajne czyszczenie rur zarówno o małych, jak i dużych średnicach.

  349,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Dodatkowy 10-metrowy wąż z szybkozłączem, z gumową osłoną i stalowym wzmocnieniem. Znacznie zwiększa zasięg działania bez konieczności odłączania zasilania i wody. Może być stosowany do ciśnień do 160 barów i temperatur do 100 ° C.

  379,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
Wyświetlanie 1 - 11 z 11 produktów