Kategoria

Kategoria

Katalog

Włączone filtry:

  Oferta kultywatorów.

  Kultywatory Znaleziono 7 produktów.

  • Glebogryzarka Cedrus GL05 wyposażona została w silnik o dużej wytrzymałości, który ułatwi Ci pracę w ogrodzie. Nasza glebogryzarka jest idealna dla wszystkich właścicieli ogrodów, szklarni i ogródków warzywnych.

   2 190,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Lekki, zwrotny i solidny kultywator. Napędzany wydajnym, łatwym do uruchomienia silnikiem. Wyposażony w regulowaną, składaną kierownicę, podwójne uchwyty i koło transportowe. Wyposażony w osłonę zębów aby zmniejszyć ilośc rozrzucanej ziemi i przypadkowe uszkodzenie roślinności. Obsypnik z metalowymi kółkami dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

   3 249,00 zł W magazynie
   W magazynie
  • Glebogryzarka CEDRUS GL03PRO-LC Loncin 196 cm Glebogryzarka z silnikiem spalinowym Loncin o mocy 6,5KM i prędkości obrotowej noży 190 obr/min zapewnia dużą moc do pracy w ziemi twardej, zbitej i mokrej. Przydaje się do prac jesiennych i wiosennych. 

   3 390,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • potężne silniki glebogryzarek posiadają parametry zapewniające efektywność wykonywania zaplanowanych prac bieg do przodu i do tyłu w znaczny sposób ułatwia pracę operatora możliwość zmiany kierunku obrotu ostrzy układu roboczego

   3 690,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Łatwy w obsłudze, niezawodny kultywator wyposazony we wszystkie niezbędne funkcje napędzane przez mocny silnik. Odłączana obudowa przekładni z możliwością smarowania zapewnia dłuższą żywotność produktu. 

   4 049,00 zł W magazynie
   W magazynie
  • Wysokiej klasy glebogryzarka z przednim urządzeniem roboczym z niezawodnym, ułatwiającym rozruch silnikiem. Dwa biegi w przód, jeden wsteczny. Regulowany uchwyt sprawia, że maszyna jest jeszcze bardziej uniwersalna. Pneumatyczne załączanie i rozłączanie sprzęgła.

   5 049,00 zł W magazynie
   W magazynie
  • TR 348 to lekka, kompaktowa i łatwa w obsłudze glebogryzarka z doskonałą manewrowalnością. Wyposażona w wysokiej jakości przekładnię. Szerokość robocza 48 cm.

   5 999,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  Wyświetlanie 1 - 7 z 7 produktów