Kategoria

Kategoria

Katalog

Włączone filtry:

  Oferta akumulatorowych dmuchaw do liści.

  Dmuchawy akumulatorowe Znaleziono 5 produktów.

  • Typ akumulatora Litowo-Jonowy Prędkość powietrza 190 km/h

   499,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Nie zawiera baterii i ładowarki. Lekka, prosta w obsłudze i cicha dmuchawa akumulatorowa do niewielkich i średniej wielkości ogrodów. Wygodne uruchamianie, szybkie przyspieszenie, mały ciężar i trzy tryby, dające więcej możliwości użycia. 

   1 099,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Zawiera baterię BLi20 i ładowarkę QC 80. Lekka, prosta w obsłudze i cicha dmuchawa akumulatorowa do niewielkich i średniej wielkości ogrodów. Wygodne uruchamianie, szybkie przyspieszenie, mały ciężar i trzy tryby, dające więcej możliwości użycia. 

   1 699,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Dobrze wyważona, wygodna i wydajna profesjonalna dmuchawa akumulatorowa. Niski poziom hałasu umożliwia pracę w miejscach wymagających ciszy. Łatwy i czytelny system sterowania pozwala natychmiast uruchomić maszynę, a przy ustawieniu tempomatu na stałą prędkość możemy skoncentrować się w pełni na pracach porządkowych. 

   1 949,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Ręczna dmuchawa 530iBX napędzana potężną baterią plecakową BLi firmy Husqvarna ma niską masę, ale jest bardzo wytrzymała na każdą pogodę (IPX4). Pełna inteligentnych funkcji, w tym intuicyjna klawiatura, zoptymalizowana ergonomia, ulepszony tempomat i tryb tymczasowego zwiększenia mocy wydmuchu. Wszystkie zaprojektowane w celu maksymalizacji czasu pracy i...

   2 199,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  Wyświetlanie 1 - 5 z 5 produktów