Kategoria

Kategoria

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Sprawdź ofertę odśnieżarek marki Husqvarna.

  Odśnieżarki Husqvarna cechują się dużą pojemnością, dzięki czemu usuwanie i przenoszenie śniegu staje się znacznie łatwiejsze.

  ODŚNIEŻARKI Znaleziono 6 produktów.

  • Kompaktowy i wydajny model pługa wirnikowego Husqvarna ST 124 jest idealny do odśnieżania podjazdów i ścieżek. Posiada wydajny system dwustopniowy z dużą mocą wyrzutu. Łatwość manewrowania, innowacyjny wirnik i mocny silnik z rozrusznikiem elektrycznym pomagają pokonać zimowe opady śniegu. Szerokość robocza wynosi 24 cale (ok 61 cm). Odpowiedni na lekkie...

   3 549,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Husqvarna ST 224 przeznaczona jest dla właścicieli domów, którzy potrzebują maszyny o wysokiej wydajności do odśnieżania szerokich podjazdów do garażu czy ścieżek. Może ona pracować na każdym typie nawierzchni dzięki regulowanym stopkom antypoślizgowym. 

   5 499,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Husqvarna ST 227P przeznaczona jest dla właścicieli domów, którzy potrzebują maszyny o wysokiej wydajności do odśnieżania szerokich podjazdów do garażu czy ścieżek. Może ona pracować na każdym typie nawierzchni dzięki regulowanym stopkom antypoślizgowym. 

   6 899,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Husqvarna ST 327PT przeznaczona jest dla właścicieli domów, którzy potrzebują solidnej i trwałej odśnieżarki maszyny o wysokiej wydajności, aby z łatwością oczyszczać duże powierzchnie. Zaprojektowana do częstego użytku niezależnie od rodzaju śniegu o grubości 15-60 cm. 

   8 099,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Husqvarna ST 330 została opracowana z myślą o właścicielach gruntów, którzy potrzebują ergonomicznej, wydajnej, solidnej i trwałej odśnieżarki, aby z łatwością oczyszczać duże powierzchnie. Zaprojektowana do częstego użytku niezależnie od rodzaju śniegu o grubości 15-60 cm. 

   8 099,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  • Husqvarna ST 230P przeznaczona jest dla właścicieli domów, którzy potrzebują maszyny o wysokiej wydajności do odśnieżania szerokich podjazdów do garażu czy ścieżek. Może ona pracować na każdym typie nawierzchni dzięki regulowanym stopkom antypoślizgowym. 

   8 499,00 zł Brak na stanie
   Brak na stanie
  Wyświetlanie 1 - 6 z 6 produktów