Kategoria

Kategoria

Najczęściej kupowane

R-Bud Dealer Husqvarna

Narzędzia i akcesoria do lasu i ogrodu.
Sklep i Serwis Husqvarna  w Tarnowie, Bochni, Brzesku i Dębicy.

Narzędzia do koszenia Husqvarna

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą maszyn przeznaczonych do koszenia. W naszym sklepie oferujemy kosiarkę spalinową, kosiarkę akumulatorową, kosiarkę elektryczną, kosiarkę automatyczną, traktorki ogrodowe oraz ridery.

Kosiarka Spalinowa, Kosiarka Elektryczna, Kosiarka Akumulatorowa

Kosiarka elektryczna to prosta i intuicyjna obsługa, z kolei kosiarka spalinowa świetnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach. Jeśli szukasz lekkiej kosiarki i zależy Ci na cichej pracy – przejrzyj nasze kosiarki elektryczne.


Kosiarka Automatyczna – Robot Koszący – Automower

Automower zadba o każdy rodzaj trawnika i ogrodu a Ty nie będziesz musiał nawet kiwnąć palcem! Robot koszący Husqvarna zajmie się Twoim ogrodem a Ty zyskasz wolny czas dzięki cichej i wydajnej pracy automatycznej kosiarki.


Traktorek Ogrodowy marki Husqvarna

Nasz traktor ogrodowy to dokładne cięcie dla każdego rodzaju trawnika. Można wybrać trzy opcje: zbieranie, mulczowanie oraz wyrzut. Traktorek jest obsługiwany poprzez pedały co sprawia, że kierować możemy obiema rękami.Kosiarki Samojezdne Husqvarna – Ridery

Chcesz kosić wydajnie nawet trudno dostępne powierzchnie? Manewrowanie Riderem jest bardzo łatwe dzięki wyjątkowo małemu promieniowi skrętu. Dojazd w każde miejsce zapewnia możliwość wykonywania ostrych skrętów co przekłada się na krótszy czas pracy i dokładniejsze cięcie.

Pilarki Husqvarna

Dealer R-Bud posiada w ofercie każdy rodzaj pilarek. Pilarka świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie, sadzie i lesie. Do wyboru są niewielkie urządzenia na własny użytek oraz profesjonalne maszyny do zleceń komercyjnych. Pilarki marki Husqvarna to wygoda i wydajność przy wycinaniu, podcinaniu i obróbce drewna.Wykaszarki, Podkaszarki, Nożyce do Żywopłotu

Dbaj o swój ogród dzięki regularnej pracy ze sprzętem Husqvarna. Nożyce do żywopłotu to gwarancja precyzyjnej pracy a ich nowoczesna technologia zapewnia przyjemne cięcie na każdej wysokości żywopłotu. Wykaszarki i Podkaszarki to szeroka oferta profesjonalnych narzędzi, które sprawią, że realizacja Twoich pomysłów w ogrodzie będzie prosta i przyjemna!


Wertykulatory, Kultywatory, Podkaszarki

Dzięki werykulatorowi Husqvarna sprawisz, ze Twój trawnik będzie oddychał. Dzięki wertykulacji usuniesz liście i łodygi dzięki czemu dostarczysz swojej trawie więcej przestrzeni i powietrza. Kultywator Husqvarna to precyzyjne spulchnienie ogrodów i pól niezależnie od pogody. Dmuchawa Husqvarna to świetny sposób na pozbycie się liści i innych śmieci z ogrodu oraz oczyszczenie trudnych powierzchni.R-BUD S.C. - jesteśmy niezwykle prężnie działającą firmą, o czym świadczy przyznany nam przez Husqvarna tytuł Dilera Super Premium. 

Naszą siłą są  pracownicy związani z wyrobami marki Husqvarna od wielu lat.

Oferujemy szeroki zakres fachowej pomocy zarówno w doborze odpowiedniego sprzętu jak i w kwestiach związanych z serwisem.

Oferujemy pełny zakres serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

 Naszym największym dobrem jest dobro Klienta.

W naszych sklepach możemy zaoferować Państwu  sprzęt marki Husqvarna, Partner, McCulloch, Gardena, Fiskars, Oregon, Nevada oraz Briggs&Stratton. 

Posiadamy szeroki wybór kosiarek, traktorów ogrodowych, wykaszarek, podkaszarek, pił spalinowych, urządzeń bateryjnych przyjaznych środowisku oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów niezbędnych do pracy w lesie, parku i ogrodzie.