Kategoria

Kategoria

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu

Oferta kosiarek o zerowym promieniu skrętu

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu Znaleziono 4 produktów.

 • Bardzo wydajna kosiarka o zerowym promieniu skrętu do dużych ogrodów ze spawanym urządzeniem tnącym ClearCut™, ergonomicznie rozmieszczonymi dźwigniami i dwucylindrowym silnikiem o dużej mocy.

  29 900,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Husqvarna Z448 to kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich firm zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni lub właścicieli gruntów o większych powierzchniach. Zapewnia ona wydajność dzięki szybkiemu i wydajnemu koszeniu przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji.  Kosiarka o zerowym promieniu skrętu Husqvarna Z448

  44 090,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Husqvarna Z 454X to wydajna kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich flot firm zajmujących się pielęgnacją zieleni. Zapewnia trwałą wydajność dzięki szybkiemu i wydajnemu koszeniu przy niskim całkowitym koszcie posiadania. 

  58 900,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Kosiarka Husqvarna z serii Z500 o zerowym promieniu skrętu to najnowsza konstrukcja skoncentrowana na wydajności, trwałości i jakości cięcia. Zapewniając wyjątkowy komfort, dużą prędkość jazdy i doskonałą przyczepność, zapewnia wyjątkową wydajność koszenia. 

  80 900,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
Wyświetlanie 1 - 4 z 4 produktów