Kategoria

Kategoria

Najczęściej kupowane

Nowy HUSQVARNA Aspire™ LC34-P4A z akumulatorem i ładowarką Powiększ

Kosiarka Aspire™ LC34-P4A z akumulatorem i ładowarką

970648303

Nowy produkt

KOSIARKA HUSQVARNA Aspire™ LC34-P4A z akumulatorem i ładowarką

https://youtu.be/ipVBd7Zevjs

https://youtu.be/Y-JehpPKryU

Więcej szczegółów

2 Pozycje

1 699,00 zł brutto

  • Kosiarka akumulatorowa łatwa w obsłudze, przechowywaniu i transporcie

    Ta kosiarka akumulatorowa 18 V jest łatwa w obsłudze, przechowywaniu i transporcie. Zaprojektowana z myślą o przechowywaniu w małych przestrzeniach, składa się do poręcznych rozmiarów i można ją przechowywać pionowo na podłodze lub ścianie za pomocą dołączonego haka i zdejmowanej kosza. Łatwe uruchamianie i poruszanie się po wąskich przejściach trawnika, z regulowanym uchwytem zapewniającym wygodną pozycję roboczą. Ponieważ jest lekka i składana, z uchwytem do przenoszenia, można ją łatwo przenosić między ogrodem z przodu i z tyłu. Część systemu akumulatorowego POWER FOR ALL.

    Narzędzia akumulatorowe Husqvarna Aspire™ zostały zaprojektowane z myślą o ograniczonej przestrzeni. Dlatego też do każdego produktu dołączony jest dostosowany do indywidualnych potrzeb hak do przechowywania, który można zamontować bezpośrednio na ścianie lub wykorzystać z systemem szyn do przechowywania Husqvarna Aspire. Zestaw można rozszerzyć o wszystkie narzędzia ogrodnicze wraz z systemem szyn Aspire.

    Ten produkt jest częścią POWER FOR ALL ALLIANCE i jest kompatybilny z wieloma innymi akumulatorami i ładowarkami uczestniczących marek. Oznacza to, że do wszystkich produktów do domu i ogrodu wystarczy kupić tylko jeden akumulator.

  • Typ akumulatoraLitowo-Jonowy

PayPal