Kategoria

Kategoria

Kolekcja Season

Oferta odzieży codziennej

Kolekcja Season Znaleziono 13 produktów.

 • Butelka na wodę wykonana z wytrzymałego tworzywa. Wygodna do noszenia podczas aktywności na świeżym powietrzu. Posiada uchwyt umożliwiający przymocowanie do paska lub plecaka, aby mieć ją w zasięgu ręki.

  32,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Czapka z daszkiem w kolorze oliwkowym z nadrukiem łańcucha Husqvarna serii E-cut. Łatwy system regulacji pozwala idealnie dopasować czapkę do głowy.

  39,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Słoneczne dni, czy nie, czapka Husqvarna zawsze jest faworytem. Ten model wykonany jest z tyłu z siateczki, co zapewnia lepszą wentylację w gorące letnie dni i regulowana jest poprzez haczyk i pętelkę. Wystarczy dopasować, a czapka będzie idealnie pasować na głowę.

  55,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Męska, szara koszulka Explorer z krótkim rękawem. Posiada atrakcyjny rysunek techniczny łańcucha Husqvarna serii X-cut. Wyjątkowa komfortowa, idealna do codziennego noszenia.

  55,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Damska, beżowa koszulka Explorer z krótkim rękawem. Posiada atrakcyjny rysunek techniczny łańcucha Husqvarna serii X-cut. Wyjątkowa komfortowa, idealna do codziennego noszenia.

  55,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Męska, pomarańczowa koszulka Xplorer z krótkim rękawem. Posiada atrakcyjny rysunek techniczny łańcucha Husqvarna serii X-cut. Wyjątkowa komfortowa, idealna do codziennego noszenia.

  58,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Damska, pomarańczowa koszulka Xplorer z krótkim rękawem. Posiada atrakcyjny rysunek techniczny łańcucha Husqvarna serii X-cut. Wyjątkowa komfortowa, idealna do codziennego noszenia.

  58,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Zachowaj ciepło i styl w tej klasycznej, stylowej czapce z daszkiem. Materiał z którego została wykonana zawiera 30% wełny merynosów, która doskonale reguluje temperaturę ciała.

  59,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Wygodny i trwały kubek termiczny zapewnia ciepły napój podczas przerwy w aktywnościach na świeżym powietrzu lub w podróży. Posiada uchwyt umożliwiający przymocowanie do paska lub plecaka. Zachowuje ciepłą temperaturę cieczy do 6 godzin a zimną do 12 godzin. Pojemność 0,35 L.

  68,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Ta koszulka z długim rękawem jest idealna do zachowania komfortu i stylu podczas przygód na świeżym powietrzu. Dostępna w kolorze bordowym z nadrukiem przedstawiającym historyczną gamę legendarnych pilarek Husqvarna.

  70,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • T-shirt z długim rękawem to idealny wybór, gdy pogoda nie jest idealna a ubranie ”na cebulę” wskazane. Koszulka unisex w stalowym kolorze z nadrukiem naszej pionieskiej pilarki. Świetnie sprawdzi się w codziennych zadaniach.

  70,90 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Czarna czapka z daszkiem z nadrukiem pilarki Husqvarna. Łatwy system regulacji pozwala idealnie dopasować czapkę do głowy.

  89,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
 • Wygodna i doskonała jako dodatkowa warstwa lub jako kurtka, bluza z kapturem jest doskonałym towarzyszem na świeżym powietrzu. Uniwersalne rozmiary bluzy nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wykonany jest z wygodnych materiałów w kolorze szarym.

  269,00 zł Brak na stanie
  Brak na stanie
Wyświetlanie 1 - 13 z 13 produktów